× maestro salon zespół

usługi

kobieta mężczyzna dołącz do nas kontakt sklep

Zespół

Paweł Kamiński - Dyrektor Kreatywny

Mistrz fryzjerstwa z doświadczeniem na międzynarodowej arenie, o szerokim wachlarzu kompetencji, z wyjątkowym spojrzeniem na kształtowanie fryzur i pielęgnację. Esteta o czułym uchu, wrażliwym oku i twórczych dłoniach. Wybitny rzemieślnik, który potrafi przełożyć wizję na rzeczywistość i sprawić, że piękna forma wybrzmi w dialogu z funkcją użytkową. Wizjoner. Każda fryzura to dla niego odrębna historia, nowa opowieść. Nowa tożsamość, którą umiejętnie kształtuje nożyczkami, wrażliwością i wyobraźnią.

Rzemiosło ma we krwi - przez lata chłonął wiedzę od swoich pedagogicznych autorytetów i eksperymentował, by teraz z pasją przekazywać owoce swoich poszukiwań studentom swojej akademii.

Pod czujnym okiem Pawła z perfekcyjnych rzemieślników wyłaniają się wrażliwi artyści.

Absolwent renomowanych akademii fryzjerstwa na świecie: Sassoon Academy International Masters Course, Toni&Guy, regularnie odwiedza Londyn, Paryż, Mediolan, Wiedeń w poszukiwaniu wiedzy i inspiracji, zawsze otwarty na nowości i trendy.

W trakcie ponad dwudziestoletniej kariery organizował i realizował sesje zdjęciowe i pokazy fryzjerskie w Polsce i za granicą, współpracował z profesjonalnymi markami. Wykształcił setki, tysiące adeptów sztuki fryzjerskiej podczas autorskich szkoleń, seminariów i warsztatów.

Daniel Walas - Top Stylista

Kolorowy ptak, wielbiciel eklektyzmu, tatuaży i wolności twórczej. Choć awangardę ma we krwi, uwielbia klasyczne cięcia, wciąż doskonaląc arsenał swoich technicznych umiejętności.

Przygodę z fryzjerstwem rozpoczął w niewielkim salonie w swoim rodzinnym mieście, by w Maestro rozwinąć skrzydła i wyobraźnię. Uwielbia dążyć do zamierzonego celu, choć bardziej go fascynuje sam proces, a nie perfekcja finalnego efektu.

Kwintesencja fryzjerstwa? Design i ludzie, czyli proces twórczy i socjologiczny jednocześnie.

Poza salonem, upust swojej wyobraźni daje planując kolejne rysunki na ciele i zgłębiając techniki malarskie podczas plenerów artystycznych. Zafascynowany architekturą sakralną, o barokowych wnętrzach kościołów mógłby rozmawiać godzinami. Najchętniej odpoczywa w swoim naturalnym otoczeniu - w domu, w ulubionym fotelu, pośród roślin, staroci i kolekcji instrumentów muzycznych.

Patryk Zieliński - Top Stylista

Urodzony kolorysta. Widzi formą, kolorem, linią. Fryzura to dla niego nośnik osobowości, dlatego we fryzjerstwie najważniejszy jest dla niego dialog z klientem. Cierpliwy i uważny, umiejętnie diagnozuje potrzeby i podsuwa przemyślane rozwiązania. Końcowy efekt to proces, w którym uczestniczy na równi z klientką, otwarty na zmiany.

Łączy świeżość spojrzenia i duże, pomimo młodego wieku, doświadczenie zawodowe. Twardo stąpający po ziemi, systematycznie udoskonala swój fryzjerski warsztat. Dobry psycholog i wrażliwy esteta z silnym charakterem. Ćwiczy ciało i ducha: uprawia jogę i pilates, a po godzinach prowadzi małą autorską księgarnię.

Dominika Bździak - Manager Salonu

Dobra dusza, siła napędowa Salonu Maestro. Kreatywnie zarządza funkcjonowaniem i rozwojem Salonu. Jej twórcze, energiczne podejście objawia się na wielu płaszczyznach: w obsłudze i komunikacji z klientami, opiece nad kreatywnym rozwojem produktów i usług Salonu, zarządzaniem zmianą i zespołem.

Wszechstronne kompetencje zdobyte w bogatym życiu zawodowym (m.in. uprawiała koszykówkę, studiowała

design na prestiżowej uczelni School of Form, projektowała ceramikę w Fabryce Porcelany Ćmielów i zgłębiała tajniki modniarskiego rzemiosła w berlińskiej pracowni) przekładają się na empatyczny i trwały kontakt z drugim człowiekiem.

Dominikę fascynuje ciągła zmiana i wielość ludzkich historii. Uwielbia wyzwania; jest mistrzynią twórczych odpowiedzi i uważną projektantką międzyludzkich relacji.